سایت دانلود بازی و نرم افزار مک

دانلود نرم افزار Allavsoft Video Downloader Converter برای مک

نسخه : 3.25.0.8284

این بارگیری ویدیوی قدرتمند از بارگیری فیلم، موسیقی فیلم، لیست پخش، فیلم ورزشی، سخنرانی و موارد دیگر از وب سایت اشتراک گذاری ویدیو رایگان مانند Facebook، Dailymotion، eHow و بیش از 100 سایت اشتراک گذاری ویدیو پشتیبانی می‌کند.

علاوه بر بارگیری ویدیو در قالب اصلی خود، Allavsoft همچنین دارای یک کلیک برای بارگیری و همچنین تبدیل ویدیوی بارگیری شده به فرمت‌های ویدیویی محبوب مانند MP4، AVI، WMV، MOV، MPEG-1، MPEG-2، VOB، ASF، RMVB، DV، TS، Apple ProRes، WebM، FLV، OGV و غیره.

این برنامه ایده آل Downloader Web Video Downloader از بین کلیه کیفیت‌های ویدیویی موجود برای بارگیری مانند فیلم‌های بارگیری با کیفیت بسیار عالی (4K)، فیلم‌های سه بعدی، HD 2k، HD 1080p، HD 720p و تعریف stand 480p، 360p و 240p امکان پذیر است.

این ابزار بارگیری و تبدیل ویدیو حرفه‌ای همچنین به استخراج و بارگیری صوتی از فیلم و فیلم‌های آنلاین موسیقی و همچنین تبدیل به فرمت‌های صوتی محبوب مانند MP3، WMA، WAV، AAC، AAC، Apple Lossless M4A، AIFF، RA، FLAC، OGG کمک می‌کند. ، AU و غیره

بارگیری و تبدیل دسته ای

Allavsoft از اضافه کردن آدرس‌های اینترنتی ویدئویی متعدد و بارگیری و تبدیل چندین فیلم به صورت همزمان پشتیبانی می‌کند.
هنگام بارگیری فایل‌های ویدئویی وب، این ویدئو شگفت انگیز دانلود به طور خودکار تبلیغات را تشخیص داده و آنها را بارگیری نمی‌کند.
پیش نمایش و پخش پرونده‌های ویدیویی بارگیری شده
یک پخش کننده ویدیوی داخلی در Allavsoft برای پیش نمایش و پخش فایل‌های ویدیویی بارگیری شده برای ما وجود دارد.

Breakpoint Resume

می توانید در هر زمان مکث کرده و بارگیری را از سر بگیرید. استفاده از آن بسیار راحت است.
اقدام پس از بارگیری انجام شد
اگر تعداد زیادی فیلم برای بارگیری دارید و می‌خواهید ویندوز خود را بارگیری کنید، می‌توانید بطور خودکار خاموش کردن رایانه را تنظیم کنید.
تاریخ را برای بارگیری نگه دارید.


  • لیست تغییرات ارائه نشده است.

  • OS X 10.10 به بعد

ثبت نظر جدید

هنوز نظری برای این نسخه از نرم افزار ثبت نشده است، اولین نفری باشید که نظر ارسال میکند.

استیو جابز (استیون پال جابز)
طراحی یک محصول با تمرکز بر روی رفتارهای یک قشر از جامعه کار بسیار دشواری است. در خیلی مواقع مردم نمی دانند چه چیزی می خواهند تا زمانی که شما آنها را متوجه نیاز و خواسته شان نمایید.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
SPACE^