سایت دانلود بازی و نرم افزار مک

دانلود نرم افزار Mela Recipe Manager برای مک

نسخه : 1.5

با برنامه Mela Recipe Manager سر آشپز شوید! متا  یک مدیر دستور العمل ساده، زیبا و مدرن است که با iCloud همگام می شود.


مرورگر درون برنامه ای

به سرعت یک دستور غذا را در حین مرور ذخیره کنید: اگر Mela دستوری را در صفحه مشاهده شده در حال حاضر تشخیص دهد، در نمایشگر دستور پخت بومی Mela*، در همان صفحه نمایش داده می شود. آیا می خواهید یک دستور غذا را از خارج از Mela اضافه کنید یا مشاهده کنید؟ مشکلی نیست، فقط از پسوند اشتراک گذاری Mela استفاده کنید.


تغذیه

برای مشاهده همه دستور العمل های موجود در نمایشگر دستور پخت بومی Mela*، در وبلاگ های دستور پخت مورد علاقه خود مشترک شوید.


اسکنر

اسکن یک دستور غذا از یک کتاب: با کمک تشخیص متن، می توانید آن را به مجموعه شخصی خود اضافه کنید و آن را مانند هر دستور پخت دیگری در نمایشگر دستور پخت بومی Mela مشاهده کنید.


سازماندهی

دستور غذاها را می‌توان در دسته‌هایی سازمان‌دهی کرد، با علامت‌گذاری به عنوان «مورد علاقه» یا «می‌خواهم بپزم».


حالت پخت

حالت آشپزی انجام تمام مراحل را در حین آشپزی آسان می‌کند و با استفاده از فونت بزرگ‌تر نمایش داده می‌شود تا مطمئن شوید که همه چیز خوانا باقی می‌ماند، حتی زمانی که درست در مقابل دستگاه خود قرار ندارید.


مواد غذایی

Mela از Reminders.app برای مدیریت لیست مواد غذایی شما استفاده می کند. این مزیت را دارد که شما همیشه می توانید به لیست مواد غذایی خود در همه دستگاه های خود دسترسی داشته باشید حتی اگر Mela روی دستگاه خاصی نصب نشده باشد.


چاپ

البته، Mela از چاپ پشتیبانی می کند در صورتی که دستوری وجود دارد که می خواهید روی کاغذ داشته باشید یا به صورت PDF ذخیره کنید.


همگام سازی

اگر فعال باشد (پیش‌فرض)، Mela این موارد را با iCloud همگام‌سازی می‌کند:

  • دستور پخت
  • نشانک های مرورگر
  • لیست اشتراک (فیدها)

    همگام نشده:
  • نوشته های دستور غذا
  • تاریخچه مرورگر
  • مواد غذایی همیشه در Reminders.app ذخیره می شوند

  • لیست تغییرات ارائه نشده است.

  • macOS 11.0 به بعد
 

ثبت نظر جدید

هنوز نظری برای این نسخه از نرم افزار ثبت نشده است، اولین نفری باشید که نظر ارسال میکند.

استیو جابز (استیون پال جابز)
زمان شما محدود است، آن را با زندگی کردن به روش دیگران هدر ندهید. در دام تعصب نیفتید که معمولا حاصل زندگی کردن بر اساس تفکر دیگران است. اجازه ندهید سروصدای افکار و اعتقادات دیگران ندای درون شما را خاموش کند. و مهم از همه، جرئت این را داشته باشید که به دنبال قلب و ادارکتان بروید. این ها یک جورهایی می دانند که چه چیزی می خواهید بشوید.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
SPACE^