سایت دانلود بازی و نرم افزار مک

دانلود نرم افزار PhotoSweeper برای مک

نسخه : 4.5.0

PhotoSweeper ابزاری سریع، دقیق و فوق العاده کارآمد برای از بین بردن عکس‌های مشابه یا کپی حتی در مجموعه عکس‌های عظیم است. این کار را با عکس‌هایی از کتابخانه‌های iPhoto، دیافراگم و Adobe Lightroom و همچنین عکس‌هایی از دیسک‌های سخت و انبارهای خارجی شما وجود دارد نیز انجام می‌شود.


امکانات نرم افزار 

جستجوی آسان عکس‌ها: فقط پوشه‌ها را از Mac خود بکشید و رها کنید تا PhotoSweeper بتواند تمام عکس‌های داخل را پیدا کند. از طریق پنجره مرورگر رسانه، عکسهای بیشتری از کتابخانه iPhoto، دیافراگم یا Lightroom خود اضافه کنید.
تنظیمات مقایسه انعطاف پذیر: چند تنظیم قدرتمند برای پیدا کردن نسخه‌های تکراری، عکس‌های مشابه، سری عکس. این برنامه بدون در نظر گرفتن اندازه و فرمت عکس، عکسهای تکراری، حتی عکسهای ویرایش شده در برنامه‌های خارجی مانند Photoshop را می‌یابد.
سرعت و کیفیت بالا: PhotoSweeper به عنوان ابزاری بسیار سریع برای مقایسه تعداد زیادی از عکس‌ها ساخته شد. فن آوری‌های برش و الگوریتم‌های منحصر به فرد باعث می‌شوند نسخه‌های کپی بسیار سریع جستجو شوند و به نتایج مقایسه عالی می‌پردازند.
کارایی: می‌توانید بدون تغییر مجدد عکس‌ها با تغییر سطح تطبیق با یک کشویی، نتایج را دوباره مرتب کنید. استفاده از حافظه پنهان، مقایسه بعدی را بسیار سریعتر انجام می‌دهد.
علائم خودکار را به صورت خودکار علامت گذاری کنید: عکس‌هایی را که می‌خواهید به صورت دستی حذف کنید، علامت گذاری کنید یا از ویژگی «Auto Mark» استفاده کنید تا بطور خودکار بر اساس لیست قوانینی که می‌توانید با توجه به نیازهای خود در تنظیمات تنظیم کنید، علامت‌های تکراری را علامت گذاری کنید.
 مشاهده راحت نتایج: PhotoSweeper 3 حالت برای بررسی نتایج فراهم می‌کند: «یک به یک»، «رو در رو» - یک یا دو عکس بزرگ با تنها یک کلیک، «همه در یک» - همه گروه‌های تکراری در یک لیست. 

مرور عالی عکسها: PhotoSweeper همچنین به عنوان یک مرورگر به روز عکس با جستجوی داخلی عکس‌های ابرداده، پیش نمایش سریع نگاه، پانل «اطلاعات» با توضیحات دقیق عکس، از جمله هیستوگرام و ابرداده تصویر (EXIF، IPTC) استفاده می‌کند. و غیره. )


  • لیست تغییرات ارائه نشده است.

  • OS X 10.12 به بعد

ثبت نظر جدید

هنوز نظری برای این نسخه از نرم افزار ثبت نشده است، اولین نفری باشید که نظر ارسال میکند.

تیم کوک
بعضی از مردم نوآوری را به معنای تغییر می‌دانند؛ اما ما هرگز چنین برداشتی نداشته‌ایم. نوآوری باعث بهتر شدن امور می‌شود.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
SPACE^