سایت دانلود بازی و نرم افزار مک

دانلود نرم افزار Name Mangler برای مک

نسخه : 3.8

Name Mangler (لیست فایل‌ها) یک لیست دسته‌ای آسان برای استفاده مجدد در لیست مجدد است.

اگر شما نیاز به تغییر نام چندین فایل به طور همزمان دارید، این برنامه‌ای است که شما همیشه به دنبال آن بوده اید. Name Mangler یک تغییر نام پرونده دسته‌ای است که از وظایف تغییر نام زیر پشتیبانی می‌کند: یافتن و جایگزینی (از جمله پشتیبانی از عبارات منظم). تعداد متوالی؛ تغییر مورد؛ تنظیم فرمت؛ افزودن پیشوند / کافیست؛ حذف / درج کاراکترها.

علاوه بر این، شما می‌توانید تمام این موارد را با استفاده از حالت تغییر نام پیشرفته، که حتی دارای برخی از ویژگی‌های اضافی مانند جمله‌های شرطی، پیشخوان‌های تو در تو و موارد دیگر است، ترکیب کنید. اما نام Mangler بیش از فقط یک ابزار تغییر نام دهی همه کاره است - این یک نامحدود از ابزارهای تغییر نام خاص کار است: قطره‌های نام Mangler باعث می‌شود که تنظیمات ساده و استفاده مکرر از آن برای مقاصد مختلف و متناوب استفاده آسان شود. فقط پرونده‌های خود را روی آنها رها کنید.


  • Droplets now get their own creation dates, instead of inheriting their creation date from the Name Mangler app itself.
  • Revised Services implementation to restore functionality on recent versions of macOS.
  • By default, the rename menu item's title is now always "Rename" or "Rename…" (depending on the 'ask before renaming?' preference), which makes it possible to assign a custom keyboard shortcut.

  • OS X 10.10 به بعد

 

ثبت نظر جدید

هنوز نظری برای این نسخه از نرم افزار ثبت نشده است، اولین نفری باشید که نظر ارسال میکند.

تیم کوک
به ندرت پیش می‌آید که یک نفر بتواند تاریخ را رقم بزند؛ اما به این فکر کنید که اگر این اتفاق بیفتد چه خواهد شد. این اتفاق می‌تواند برای شما رخ دهد. این اتفاق باید برای شما رخ دهد.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
SPACE^