سایت دانلود بازی و نرم افزار مک

دانلود نرم افزار Underword برای مک

نسخه : 1.0.2

به راحتی زیرنویس ها را در قالب فایل SubRip (.srt) مدیریت کنید. متن را به عنوان زیرنویس وارد کنید، با خطوط خالی نشان دهنده مرزها.

برای باز کردن پتانسیل کامل Underword، ویدیویی را برای نمایش در کنار ویرایشگر انتخاب کنید. زیرنویس ها به طور خودکار در بالای آن نشان داده می شوند. اگر می‌توانید ویدیو را در QuickTime باز کنید، می‌توانید آن را در Underword باز کنید.

نمای خط زمانی به شما امکان می دهد اندازه زیرنویس ها را با حرکات بصری تغییر دهید و مرتب کنید. مرزهای زیرنویس کشیده شده به طور خودکار به مکان‌نمای خط زمانی و در فاصله 2 فریم خالی به زیرنویس‌های دیگر می‌چسبند. دستورات منوی سریع به شما این امکان را می دهد که شروع یا پایان زیرنویس انتخابی فعلی را روی موقعیت مکان نما خط زمانی تنظیم کنید که با ویدیوی پخش شده همگام است.

نمای جدول امکان کنترل دقیق تمام ویژگی های زیرنویس را با ورودی متن دستی می دهد. هنگام ویرایش متن زیرنویس، می‌توانید آن را با توجه به موقعیت مکانی که مکان‌نمای متن در آن قرار دارد و مدت زمان آنها به طور خودکار تعیین می‌شود، به 2 زیرنویس تقسیم کنید.

من Underword را ایجاد کردم زیرا این همان چیزی است که هنگام ایجاد زیرنویس برای ویدیوهای خودم به دنبال آن بودم، اما نتوانستم برنامه ای را پیدا کنم که استفاده آسان، مقرون به صرفه و به روز باشد. اگر پیشنهادی برای ویژگی های جدید دارید یا مشکلی پیدا کردید، خوشحال می شوم در مورد آن در وب سایت بدانم.

 

  • Small bug fixes.

  • macOS 10.12 به بعد
 

ثبت نظر جدید

هنوز نظری برای این نسخه از نرم افزار ثبت نشده است، اولین نفری باشید که نظر ارسال میکند.

تیم کوک
زندگی خود را وارد حاشیه نکنید. دنیا به حضور پررنگ شما احتیاج دارد.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
SPACE^