سایت دانلود بازی و نرم افزار مک

دانلود نرم افزار MacBreakZ برای مک

نسخه : 5.45

MacBreakZ یک دستیار ارگونومیک شخصی پیچیده است که برای ترویج استفاده سالم و سازنده از رایانه طراحی شده است. مشکلات سلامتی مرتبط با رایانه از خستگی چشم، سردرد، گردن، مچ دست، آرنج و کمر درد گرفته تا آسیب‌های شدیدتر فشار مکرر (RSI)، از جمله سندرم تونل کارپال، گرفتگی نویسنده، تاندونیت و غیره نتیجه استفاده نامناسب از رایانه است. MacBreakZ یک راه منحصر به فرد برای کسب مهارت های ارگونومیک ارائه می دهد که می تواند شما را از بسیاری از ناراحتی ها نجات دهد و شما را در برابر آسیب های جدی سلامتی و شغلی محافظت کند.

نمایش و گفتن
مؤلفه یادآور شکست MacBreakZ دارای مانیتورینگ پیشرفته صفحه کلید و ماوس (بدون تجاوز به حریم خصوصی شما*) است که به آن اجازه می‌دهد به نحوه استفاده از رایانه شما واکنش نشان دهد. چه بیشتر MacBreakZ به شما بازخورد فوری در مورد نحوه انجام کارتان ارائه می‌کند و بنابراین به شما امکان می‌دهد درباره شیوه‌های کاری خود اطلاعات بیشتری کسب کنید.

پیشنهاد، آموزش و نشان دادن
MacBreakZ بر اساس استفاده واقعی از صفحه کلید و ماوس و زمانی که در مقابل صفحه سپری کرده اید، استراحت و استراحت های کوچک را در فواصل زمانی مناسب پیشنهاد می کند. MacBreakZ شامل مجموعه ای از 42 تمرین کششی کاملاً مصور است که برای کاهش تنش عضلانی، بهبود وضعیت بدن و تقویت گروه های عضلانی مناسب طراحی شده اند. همچنین دارای ده ها نکته ارگونومیک عالی است.

سازگار شدن
MacBreakZ با نحوه و مکان کار شما سازگار است. یک دستیار راه‌اندازی پیشرفته مطمئن می‌شود که با پیکربندی مناسب شما و محل کارتان شروع کنید. مجموعه گسترده ای از اولویت ها به شما امکان می دهد همه چیز را از نحوه اندازه گیری یک فعالیت گرفته تا نحوه ارائه اطلاعات روی صفحه شخصی سازی کنید.

با درایت و با احتیاط
MacBreakZ بی ادب نیست و فقط در وسط یک موضوع مهم حرف شما را قطع می کند. از طریق رابط نوآورانه خود با استفاده از شفافیت و صدا، بدون اینکه تمرکز شما را از بین ببرد، شما را در جریان قرار می‌دهد و قبل از زمان استراحت به شما هشدارهای زیادی می‌دهد، و حتی پس از آن با احترام منتظر می‌ماند تا کار را متوقف کنید. البته می توانید MacBreakZ را برای آن ارائه بسیار مهم نیز به طور موقت غیرفعال کنید.

سرگرمی جدی
محاسبات سالم نیازی به احساس "پزشکی" ندارد. MacBreakZ دارای یک رابط "سرگرم کننده جدی" است که از همه چیزهایی که Mac OS X ارائه می دهد از جلوه های شفافیت گرفته تا رابط صدا استفاده می کند. هنرمند اصلی، نیک میلر، همچنین مجموعه ای از تصاویر کششی آرام را ارائه می دهد.

ساده جدی
MacBreakZ همچنین دارای نمایشگرهای اطلاعاتی و سبک تصویرسازی است که مناسب یک محیط اداری با طرح باز رسمی است. یک حالت "خفا" ویژه، تمام اطلاعات ضروری را در یک آیتم نوار منوی نامحسوس برای کسانی که مایل به پخش این واقعیت نیستند که از محصول استفاده می کنند، رمزگذاری می کند. حتی می‌توانید با استفاده از StretchZ ما برای آیفون/آی‌پاد لمسی، حرکات کششی خود را در هر مکانی با خود ببرید.


  • Late last year, making MacBreakZ 5 run natively on the new Apple Silicon M1 Macs meant that we had to update the third party keyboard shortcuts framework that we are using to much more recent version and that was causing trouble for some users.
  • Development of our own framework, over which we have more control, is now finished and this version is the first of our tools to adopt it.
  • We have also used this opportunity to update the code base and solve some minor bugs introduced in the M1 and Big Sur migrations.

  • OS X 10.10 به بعد
 

ثبت نظر جدید

هنوز نظری برای این نسخه از نرم افزار ثبت نشده است، اولین نفری باشید که نظر ارسال میکند.

استیو جابز (استیون پال جابز)
من همانند خیلی از کارهای موثری که انجام داده ایم به موارد بسیاری که انجام نداده ایم افتخار می کنم. ابداع کردن شامل گفتن نه به هزاران مسئله ی گوناگون است.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
SPACE^