سایت دانلود بازی و نرم افزار مک

دانلود نرم افزار AnyTrans for iOS

نسخه : 8.9.2 (20211123)
0 از 0 نظر

AnyTrans for iOS مدیر آیفون است که مرز همگام سازی را می‌شکند و دسترسی همه محتوای شما را در یک مکان فراهم می‌آورد که آن محتوا شامل موسیقی، فیلم، عکس، پیام، کتاب، تاریخچه سافاری، یادداشت صوتی و غیره می‌شود.

 

امکانات نرم افزار AnyTrans for iOS:


Flash-Sync سریعترین انتقال داده را در مارکت انجام می‌دهد - AnyTrans با افزایش چشمگیر بارگذاری داده‌ها و سرعت انتقال بالا، تجربه‌ای سریع در انتقال داده همچون رعد و برق را به شما می‌دهد.
انتقال دو طرفه بین دستگاه‌های iOS، iTunes، iCloud و رایانه - این که آیا می‌خواهید مخاطبین را از iPhone به Mac انتقال دهید، پیام‌هایی از iPhone قدیمی به iPhone  جدید، موسیقی و لیست‌های پخش از iPhone به کتابخانه iTunes یا فیلم‌ها از PC به iPad، AnyTrans هر چیزی را که آزادانه بین آیفون، آی پد، آی پاد لمسی، iTunes، iCloud و رایانه شما منتقل شود، را جابجا می‌کند.
به راحتی تمام مطالب خود را بر روی آیفون، آی پد و آی پاد لمسی مدیریت کنید - مخاطبین، پیام‌ها، یادداشت‌ها و داده‌های شخصی بیشتری را از طریق آیفون مرور، ویرایش و استخراج کنید. با ایجاد مجموعه‌ها و لیست‌های پخش خود، به خوبی عکس‌ها و موسیقی خود را در iPhone و iPad ترتیب دهید - شما با سهولت فوق العاده کنترل کاملی بر تمام داده‌ها و فایلهای iOS خود دارید.
همه چیز را به آیفون جدید خود با کلیک منتقل کنید - فقط با یک کلیک ساده، همه چیز از آیفون قدیمی خود، حتی از iPad - به آیفون 7 جدید خود منتقل کنید. سطح بازی که شما فقط فتح کرده‌اید، عکس‌هایی که دیروز گرفتید، یادداشتی که برای خرید برنامه ریزی کرده‌اید و موسیقی مورد علاقه شما همه در انتظار شما خواهند بود آن هم فقط با یک کلیک ساده.
به راحتی تمام محتویات پشتیبان گیری iTunes و iCloud خود را بازنگری کنید - به جای این که حدس بزنید که آیا نسخه پشتیبان iTunes / iCloud شما حاوی یادداشت‌ها، پیام‌ها، مخاطبین، یادداشت‌های صوتی یا نشانک‌های Safari مورد نیاز شما است، AnyTrans به شما امکان می‌دهد تا از پشتیبان خود استفاده کنید، و هر گونه اطلاعات مورد نیاز خود را آزادانه و بدون بازگردانی کامل بگیرید.


لیست تغییرات:

نسخه 8.9.2:

  • لیست تغییرات ارائه نشده است.

نیازمندی‌ها:

OS X 10.10 به بعد

پردازنده 64 بیت


اسکرین شات ها:

ثبت نظر جدید

هنوز نظری برای این نسخه از نرم افزار ثبت نشده است، اولین نفری باشید که نظر ارسال میکند.

تیم کوک
میان «علاقه‌مندی به کار کردن» و «علاقه‌مندی به کار» تفاوت فاحشی وجود دارد.
SPACE^