سایت دانلود بازی و نرم افزار مک

دانلود نرم افزار Magnet نسخه : 2.7.0 برای مک

نسخه : 2.7.0

Window Magnet روش کار با Mac  را تغییر خواهد داد! به راحتی با کشیدن آنها به لبه‌ها و گوشه‌های صفحه، به راحتی ویندوز را به اندازه‌ها و موقعیت‌های مختلف بکشید. آنها را به حداکثر اندازه برسانید، آنها را در کنار هم قرار دهید یا آنها را در هر چهار صفحه نمایش خود را در یک چشمک زدن.

امکانات

انتقال و تغییر اندازه فقط در یک کشیدن، هر پنجره را به نیمی از چپ، راست، بالا و پایین و در هر چهار چهارم صفحه نمایش می‌گیرید.
تمام صفحه واقعی. با کشیدن هر پنجره به بالای صفحه، به تمام صفحه زیبا، کامل و لبه به لبه خود بروید و با آن دکمه کوچک «بزرگنمایی» سبز رنگی که تقریباً هرگز به نظر نمی‌رسد کاری را که می‌خواهید انجام دهید.
بازیابی آسان با کشیدن پنجره به اندازه قبلی خود، آن را به سادگی با کشیدن آن از حالت فشرده خارج کرده و به شکل قبلی خود باز می‌گردد.
دستیار نوار منو. به همه ویژگی‌ها و تنظیمات برگزیده از طریق نماد نوار منو که در بالای صفحه نمایش نشسته است دسترسی داشته باشید تا هر زمان که بخواهید در دسترس باشید.
میانبرهای صفحه کلید. برای همه شما عاشق ضربه زدن به کلید، از میانبرهای صفحه کلید از پیش تعریف شده استفاده کنید یا موارد دلخواه خود را متناسب با نیازهای خود ایجاد کنید.
پشتیبانی از نمایشگر خارجی. فضای کاری بزرگتر خود را با سرعت نور حتی در صفحه نمایش خارجی مدیریت کنید.
سوئیچ‌ها دوستانه. اگر با ویندوز 7 آزمایش کرده‌اید، ممکن است از چیزی بسیار مشابه استفاده کرده باشید و خوشحال باشید که یکی از بهترین ابزارهای مدیریت پنجره را در Mac جدید و براق خود دارید.


نسخه 2.7.0:

  • Runs smoothly on macOS 12 Monterey
  • Supports new Apple M1 / M1 Pro / M1 Max architecture
  • Contains various minor bug fixes

OS X 10.13 به بعد

پردازنده 64 بیت

ثبت نظر جدید

هنوز نظری برای این نسخه از نرم افزار ثبت نشده است، اولین نفری باشید که نظر ارسال میکند.

تیم کوک
میان «علاقه‌مندی به کار کردن» و «علاقه‌مندی به کار» تفاوت فاحشی وجود دارد.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
SPACE^