سایت دانلود بازی و نرم افزار مک

دانلود نرم افزار Find Any File

نسخه : 2.1.2b5
0 از 0 نظر

Find Any File هارد دیسک‌های خود را با استفاده از معیارهای مختلف جستجو کنید

هر پرونده‌ای را پیدا کند که دیسک‌های محلی شما را برای پرونده‌ها با نام، ایجاد یا تاریخ اصلاح، اندازه یا نوع و کد ایجاد کننده جستجو می‌کند (البته نه از نظر محتوا).

از آنجا که ابزارهای دیگری با یک عملیات جستجو مشابه وجود دارد، در اینجا ویژگی‌های ویژه‌ای منحصر به فرد برای یافتن هر پرونده‌ای وجود دارد:

نمای سلسله مراتب جدیدی از موارد یافت شده دارد، و مرور باسرعت 100s مورد را بسیار آسان‌تر می‌کند (به تصویر صفحه مراجعه کنید).

می تواند به عنوان کاربر root اجرا شود و واقعاً هر پرونده‌ای را روی دیسک شما پیدا کند، حتی آنهایی که از کاربران عادی مخفی هستند.

می توانید فایل نمایش داده شده را بعدا دوباره اجرا کنید.

بر خلاف Spotlight (به عنوان مثال دستور Finder)، به یک پایگاه داده از پیش ساخته دسترسی پیدا نمی‌کند، اما حجم انتخاب شده را مستقیماً جستجو می‌کند. این به شما امکان می‌دهد هر پرونده‌ای را پیدا کنید، حتی آن دسته از بسته‌های موجود و سایر مواردی که از جستجوی Spotlight مستثنی نیستند. به عنوان مثال، پیدا کردن پرونده‌های سیستم بسیار عالی است.

از طرف دیگر، ممکن است کمی بیشتر از Spotlight طول بکشد، و فقط در حجم HFS (+) سریع است. اما حتی در حجم شبکه‌های نصب شده از یک سرور Mac OS X هنوز هم می‌تواند به طرز شگفت آوری سریع باشد.

از این رو، این یک جایگزین کامل برای Spotlight نیست بلکه می‌تواند در شرایط خاص، اگر نه زیاد، مفید باشد.


لیست تغییرات:

لیست تغییرات در دسترس نمی باشد.


نیازمندی‌ها:

OS X 10.9 به بعد

پردازنده 64 بیت


اسکرین شات ها:

ثبت نظر جدید

هنوز نظری برای این نسخه از نرم افزار ثبت نشده است، اولین نفری باشید که نظر ارسال میکند.

تیم کوک
زندگی خود را وارد حاشیه نکنید. دنیا به حضور پررنگ شما احتیاج دارد.
SPACE^