سایت دانلود بازی و نرم افزار مک

دانلود نرم افزار AweCleaner Professional

نسخه : 4.6
0 از 0 نظر

AweCleaner یک پاک کننده مک در همه است که نه تنها می‌تواند به کاربران مک کمک کند تا به راحتی و به سرعت همه پرونده‌های ناخواسته را تمیز کنید، بلکه همچنین می‌تواند برنامه‌ها را حذف نصب، پیدا کردن / حذف پرونده‌های بزرگ، پیدا کردن / حذف پرونده‌های تکراری، آزاد کردن حافظه، مدیریت دیسک‌های سخت و غیره. این نرم افزار جامع تمیز کردن همچنین می‌تواند با پاک کردن دائمی داده‌ها به پاک سازی ردیابی اینترنت کمک کند. استفاده از آن بسیار آسان است؛ رابط کاربری تمیز و ساده است.

امکانات

پاک کننده Mac - AweCleaner می‌تواند سیستم Mac شما را عمیقا اسکن کرده و تمام پرونده‌های ناخواسته مانند ناخواسته برنامه، ناخواسته سیستم، ناخواسته iTunes، سطل آشغال و غیره را پیدا کند. فقط با 1 کلیک می‌توانید تمام پرونده‌های ناخواسته را از Mac خود حذف کنید.
Mac Uninstaller - AweCleaner می‌تواند به کاربران مک کمک کند تا برنامه‌های ناخواسته، افزونه‌ها را یکی یکی حذف کنند. همچنین برای به دست آوردن فضای خالی بیشتر در دیسک، تمام مانده‌های برنامه‌های نصب نشده را حذف می‌کند.
Duplicate Finder - جستجوی کپی هوشمند به کاربران مک کمک می‌کند تا به راحتی فایل‌های تکراری را در Mac پیدا و حذف کنند.
Large-File Finder - AweCleaner همچنین می‌تواند پرونده‌های بزرگ را در Mac پیدا کند. کاربران می‌توانند به راحتی و با اطمینان فایلهای بزرگ بی‌فایده را در Mac پاک کنند.
File Shredder - AweCleaner می‌تواند به کاربران Mac کمک کند تا پرونده‌ها و پوشه‌ها را به طور دائمی در Mac خرد کنند، فراتر از محدوده بازیابی اطلاعات.
ابزارهای قدرتمند دیگر - مدیریت دیسک، مدیریت موارد راه اندازی، تمیز کردن حریم خصوصی اینترنت و غیره


لیست تغییرات:

بهبود پاک کننده ناخواسته

رفع چند اشکال


نیازمندی‌ها:

OS X 10.9 به بعد

پردازنده 64 بیت


اسکرین شات ها:

دانلود با لینک مستقیم
حجم: 6.78 مگابایت
ثبت نظر جدید

هنوز نظری برای این نسخه از نرم افزار ثبت نشده است، اولین نفری باشید که نظر ارسال میکند.

تیم کوک
بعضی از مردم نوآوری را به معنای تغییر می‌دانند؛ اما ما هرگز چنین برداشتی نداشته‌ایم. نوآوری باعث بهتر شدن امور می‌شود.
SPACE^