سایت دانلود بازی و نرم افزار مک

دانلود نرم افزار Chronicle Pro

نسخه : 9.7.2
0 از 0 نظر

برای پرداخت صورتحساب به Chronicle Pro نیاز دارید. این آرامش را به شما می‌دهد که هرگز نگران این نباشید که آیا قبض را دوباره پرداخت کرده‌اید یا نه.

حتی اگر از برنامه مالی دیگری برای امور مالی عمومی استفاده می‌کنید، به Chronicle نیاز دارید. یک تأخیر در پرداخت می‌تواند در نمره اعتباری شما اثر بگذارد و منجر به افزایش نرخ بهره و رد وام شود - به طور خلاصه، کاملاً بر زندگی مالی شما تأثیر می‌گذارد.

به همین دلیل به Chronicle نیاز دارید. Chronicle به شما یادآوری می‌کند که صورتحساب شما به چه دلیل موقت است، حتی اگر در حال اجرا نباشد. و تنها در چند دقیقه در ماه، می‌توانید همه موارد مربوط به پرداخت صورتحساب خود را کنترل کنید.

هرگز صورتحساب را فراموش نکنید - وقتی صورتحساب شما با هشدارهایی همراه است که می‌تواند در iPhone یا همه Mac‌های شما همگام شود، یادآوری کنید، حتی اگر Chronicle در حال اجرا نیست.
با استفاده از مرورگر یکپارچه Chronicle یا مرورگر پیش فرض خود، صورت حساب خود را به راحتی آنلاین پرداخت کنید.
اثبات همه پرداختهای خود را حفظ کنید - شماره تأییدیه و رسیدهای خود را درست در Chronicle ذخیره کنید، بنابراین همیشه اثبات پرداختهای خود را دارید.
در مرکز اعلان خود یادآوری کنید و صورتحساب خود را در تقویم قرار دهید. Chronicle می‌تواند شما را از طریق مرکز اطلاع رسانی در Mountain Lion به شما یادآوری کند، و در تمام مکینتاش، می‌تواند صورتحساب خود را به تقویم خود بیفزاید، تا بتوانید بصری را ببینید که موعد مقرر آنها چیست.


لیست تغییرات:

نسخه 9.7.2:

رفع مشکل:
  • یک کرش در  macOS 10.11
  • یک کرش شدن احتمالی هنگامی که از  Chronicle Cloud استفاده کنید.

نیازمندی‌ها:

OS X 10.10 به بعد

پردازنده 64 بیت


اسکرین شات ها:

ثبت نظر جدید

هنوز نظری برای این نسخه از نرم افزار ثبت نشده است، اولین نفری باشید که نظر ارسال میکند.

استیو جابز (استیون پال جابز)
چیزهای مورد علاقه من در زندگی، رایگان هستند، پس واضح است که با ارزش ترین منبع ما زمان می باشد.
SPACE^