سایت دانلود بازی و نرم افزار مک

دانلود نرم افزار Catalina Cache Cleaner

نسخه : 15.0.5
0 از 0 نظر

Catalina Cache Cleaner ابزاری با هدف کلی برای macOS X است. برنده جایزه CCC تعمیر و نگهداری سیستم را با یک رابط آسان برای کلیک بر روی بسیاری از توابع macOS X ساده می‌کند. تازه کار و کاربران خبره به طور یکسان از ابزار قدرتمند CCC فراهم می‌کنند. Catalina Cache Cleaner با داشتن میلیون‌ها بار بارگیری در سراسر جهان یکی از مهمترین ابزارهای تعمیر و نگهداری در جهان است.

ویژگی‌های پاک کننده کش Catalina

نگهداری. Catalina Cache Cleaner یک راه حل یک مرحله‌ای برای همه نیازهای شما برای نگهداری macOS X است. اینتل یا PPC، Tiger یا Catalina، CCC دارای ابزاری است که سیستم شما را در بهترین حالت ممکن نگه می‌دارد.
بهینه سازی. Catalina Cache Cleaner می‌تواند با تنظیم تنظیمات حافظه پنهان اینترنت و پرونده، اجرای دیسک‌های RAM و تمیز کردن داده‌های ذخیره شده و قدیمی، عملکرد سیستم را بهبود بخشد.
سفارشی سازی Catalina Cache Cleaner به شما امکان می‌دهد تا تجربه macOS X خود را کنترل کنید. Spotlight یا Dashboard را خاموش کنید یا پوشه ورود به سیستم را روشن کنید.
برنامه ریزی فاجعه. Catalina Cache Cleaner به شما امکان می‌دهد یک درایو USB قابل نصب را از بارگیری Catalina خود ایجاد کنید که Catalina را در هر دستگاه پشتیبانی شده بوت و نصب خواهد کرد.
آنتی ویروس Catalina Cache Cleaner به محافظت از سیستم شما در برابر بدافزار کمک می‌کند. CCC سه لایه اضافی برای محافظت از بدافزارها به Catalina اضافه می‌کند و آنتی ویروس قدرتمند ClamAV را که در داخل ساخته شده است، ارسال می‌کند.


لیست تغییرات:

پشتیبانی از macOS Mojave


نیازمندی‌ها:

OS X 10.10.0 به بعد

پردازنده 64 بیت


اسکرین شات ها:

ثبت نظر جدید

هنوز نظری برای این نسخه از نرم افزار ثبت نشده است، اولین نفری باشید که نظر ارسال میکند.

تیم کوک
زندگی خود را وارد حاشیه نکنید. دنیا به حضور پررنگ شما احتیاج دارد.
SPACE^