سایت دانلود بازی و نرم افزار مک

دانلود نرم افزار Delicious Library

نسخه : 3.9.2
0 از 0 نظر

با برنامه ی فوق العاده Delicious فایل های مدیای خود نظیر تصاویر،کتاب ها،موزیک ها،ویدیو ها،فیلم ها و یا حتی بازی های خود را مشاهده کنید، به کتابخانه اضافه کنید و یا آنها را به اشتراک بزارید

 

 

این برنامه به شما اجازه می دهد فایل هایی که اکثر ما کاربران با آنها سرو کار داریم را همگی در یک مکان داشته باشیم و به بهترین نحو آن ها را مدیریت کنیم و از آنها استفاده کنیم. مدیا ها نظیر تصاویر،ویدیو ها،موزیک ها،ویدیو ها و فیلم ها ، کتاب ها و … را شامل می شوند. از منزل و یا محل کار فایل مورد علاقه خود را از کتابخانه با داشتن رابط کاربری بسیار ساده و زیبا اجرا کنید. کتابخانه دیجیتال این برنامه همانند کاتالوگ کارتی رفتار می کند.

 

شما می توانید با اسکن بارکد با کتابخانه ی خود موارد را اضافه کنید و همچنین می توانید اطلاعات بسیار زیادی نظیر نویسنده،تاریخ انتشار،بها،توضیحات ،کاور و … را از اینترنت و منابع دریافت کنید. تمامی کتابخانه ی خود را به سه روش اسکنر بارکد iSight ، بارکد خوان لیزری Flic و یا وارد کردن دستی عنوان ها به برنامه وارد کنید.

 

اضافه کردن محتویات به داخل برنامه  حتما نیاز به بارکد اسکنر خاصی ندارد و شما براحتی می توانید با دوربین  iSight Apple اینکار را انجام دهید. تنها کافیست بارکد محصول مورد نظر خود را مقابل دوربین مک خود نگاه دارید و بصورت جادویی خواهید دید که آن محصول به قفسه شما در مک اضافه خواهد شد! این همان کاری هست که بارکد و اسکنر های ۸۰۰ دلاری انجام می دهند! شما از طرز کار این برنامه متعجب خواهد شد. 


لیست تغییرات:

رفع اشکال در جایی که برخی از کاربران پس از تایپ کردن در قسمت جستجو، هرگز نتایج آمازون را نمی‌دیدند

هشدار نادرست در هنگام راه‌اندازی حذف شده که گفت: کتابخانه خوشمزه در تلاش برای نظارت بر فشار کلیدها است

جدول ارز ما را به روز کرد، بنابراین اگر در چند ارز اقلام دارید، می‌تواند آنها را به درستی مرتب کرده و مقادیر کل صحیح را نشان دهد


نیازمندی‌ها:

OS X 10.10 به بعد

پردازنده 64 بیت

ثبت نظر جدید

هنوز نظری برای این نسخه از نرم افزار ثبت نشده است، اولین نفری باشید که نظر ارسال میکند.

تیم کوک
میان «علاقه‌مندی به کار کردن» و «علاقه‌مندی به کار» تفاوت فاحشی وجود دارد.
SPACE^