سایت دانلود بازی و نرم افزار مک

دانلود نرم افزار Downie

نسخه : 3.2.6
0 از 0 نظر

Downie یک ویدئو دانلودر آسان است. پشتیبانی از یوتیوب، Vimeo، و بیش از 490 سایت دیگر را پشتیبانی می‌کند. این اپ، کاربر را با تعداد زیادی از گزینه‌ها را ناراحت نمی‌کند - فقط کار خود را انجام می‌دهد!

قابلیت ها:

  • پشتیبانی از بسیاری از سایت‌ها - در حال حاضر پشتیبانی بیش از 490 سایت مختلف (از جمله یوتیوب، Vimeo، و غیره) به سرعت در حال رشد است.
  • پشتیبانی 4K ویدیو یوتیوب - بر خلاف بسیاری از دیگر یوتیوب دانلودرها، Downie از ویدیو HD در YouTube پشتیبانی می‌کند.
  • پست پردازش - نیاز به MP4 برای iTunes دارید؟ یا فقط آهنگ صوتی را میخواهید؟ مشکلی نیست، Downie می‌تواند این را برای شما به طور خودکار انجام دهد!
  • پشتیبانی سریع - به طور معمول در عرض 24 ساعت به ایمیل‌ها پاسخ می‌دهم و اغلب در سایت‌های درخواست شده در بروز رسانی بعدی اطلاع می‌دهم.
  • به روز رسانی‌های مکرر - هفته‌ها را صبر نکنید تا سایت‌های جدید پشتیبانی شوند، یا اشکالات رفع شوند! Downie حدودا یک بار در هفته با ویژگی‌های جدید، سایت‌های پشتیبانی شده و غیره به روز می‌شود.
  • بین المللی- نه تنها Downie از سایت‌های خاص پشتیبانی می‌کند، سایت‌های دیگر کشورها نیز ساپورت می‌کند. . اگر زبان شما در برنامه نیست، با ما تماس بگیرید - ما می‌توانیم به شما یک مجوز رایگان در عوض ترجمه می‌دهیم.

اگر سایت مورد علاقه شما در فهرست ذکر نشده باشد، فقط به ما در http://support.charliemonroe.net/ اطلاع دهید - ما بهترین‌ها را در بروز رسانی بعدی قرار می‌دهیم!


لیست تغییرات:

نسخه 3.2.6:

 جدید: atresplayer.com، gamer.com.tw.

بهبود یافته: bilibili.com، blick.ch، brightcove.com، kaltura.com. kelbyone.com، lasexta.com، metacafe.com، npr.org، nicovideo.jp، openload.com، pbs.org، pulsembed.eu، qq.com، youku.com.

بهبود یافته: ادغام Permue.


نیازمندی‌ها:

OS X 10.10 یا جدید تر


اسکرین شات ها:

ثبت نظر جدید

هنوز نظری برای این نسخه از نرم افزار ثبت نشده است، اولین نفری باشید که نظر ارسال میکند.

استیو جابز (استیون پال جابز)
چیزهای مورد علاقه من در زندگی، رایگان هستند، پس واضح است که با ارزش ترین منبع ما زمان می باشد.
SPACE^