سایت دانلود بازی و نرم افزار مک

دانلود نرم افزار Beamer

نسخه : 3.4
0 از 0 نظر

Beamer به Apple TV یا Chromecast شما منتقل می‌شود.

هر پرونده فیلم را پخش می‌کند - دقیقاً مانند پخش کننده‌های فیلم رومیزی محبوب، Beamer تمام قالب‌های متداول، کدک‌ها و قطعنامه‌ها را می‌پذیرد. AVI، MKV، MOV، MP4، WMV، FLV. برای Beamer، همه یکسان است.
تصویر و صدا با کیفیت بالا - Beamer برخلاف Screen Mirroring، به طور خاص برای پخش فیلم با بالاترین کیفیت بهینه شده و از 5.1 صدای فراگیر پشتیبانی می‌کند. بدون اشکال، کلیک، بازشو یا سایر نشانه‌های Shenanigans وجود دارد. این فیلم به همان اندازه که در دسک تاپ شما ظاهر می‌شود به نظر می‌رسد.
زیرنویس آسان - Beamer به طور خودکار زیرنویس‌های تعبیه شده و پرونده‌های زیرنویس همراه را شناسایی می‌کند. در صورت امکان، زیرنویس‌ها براساس اولویت زبان زیرنویس Apple TV به طور خودکار انتخاب می‌شوند.
کنترل از راه دور - می‌توانید مکث کنید، سریع جلو بروید و فیلم را با استفاده از راه دور اپل تی وی پشت کنید. نیازی نیست از روی مبل بلند شوید!
اکنون شروع کنید، بعداً تمام کنید - Beamer آنچه را که تماشا کرده‌اید به یاد می‌آورد و در چه زمانی در ویدیویی که تماشای آن متوقف شده است. وقتی به بایر باز می‌گردید، همه چیز دقیقا همان جایی است که شما آن را ترک کردید. فقط کلید را فشار داده و به تماشای خود ادامه دهید.
یا به تماشای ادامه دهید - می‌توانید دسته‌ای از فیلم‌ها را در Beamer تنظیم کنید تا پشت سر هم تماشا کنید. ایده آل برای برنامه ریزی یک شب بدون مراقبت تلویزیون هنگامی که حتی نمی‌خواهید تختخواب را ترک کنید.  


لیست تغییرات:

نسخه 3.4:

  • اضافه شدن پشتیبانی از بازپخش در tvOS 13.

نیازمندی‌ها:

OS X 10.10 یا بالاتر 

پردازنده 64 بیت


اسکرین شات ها:

ثبت نظر جدید

هنوز نظری برای این نسخه از نرم افزار ثبت نشده است، اولین نفری باشید که نظر ارسال میکند.

استیو جابز (استیون پال جابز)
چیزهای مورد علاقه من در زندگی، رایگان هستند، پس واضح است که با ارزش ترین منبع ما زمان می باشد.
SPACE^