سایت دانلود بازی و نرم افزار مک

دانلود نرم افزار DuplicateViewer

نسخه : 3.3
0 از 0 نظر

DuplicateViewer می‌تواند به سرعت فایلهای کپی و بزرگ را بر روی سیستم شما پیدا کرده و آنها را به راحتی از بین ببرد تا فضای دیسک گرانبها را آزاد کند. همچنین به شما امکان می‌دهد از نوار منو به راحتی به پوشه هارد و پرونده خود دسترسی پیدا کنید.

یافتن و حذف پرونده‌های تکراری

DuplicateViewer به شما امکان می‌دهد تا پوشه یا یک هارد دیسک را برای یافتن فایل‌های تکراری اسکن کنید، که می‌تواند فضای دیسک زیادی را به خود اختصاص دهد. حالت پیش نمایش داخلی به شما امکان می‌دهد قبل از حذف آنها، پیش نمایش فایل‌ها را مشاهده کنید. این فقط پرونده‌های تکراری بی‌فایده را حذف می‌کند. پرونده‌های اصلی هرگز حذف نمی‌شوند.

پرونده‌های بزرگ را بیابید و حذف کنید

پرونده‌های بزرگ بی‌فایده فضای دیسک را هدر می‌دهند. DuplicateViewer به «File Finder بزرگ» ارائه می‌دهد تا بسته به اندازه پرونده، تمام پرونده‌های موجود در پوشه یا درایو انتخاب شده را لیست کند تا بتوانید تمام پرونده‌های بزرگ را مشاهده کنید. می‌توانید فایل‌ها را پیش نمایش کنید، سپس موارد بی‌فایده را برای حذف انتخاب کنید.


لیست تغییرات:

نسخه 3.3:

  • بهبود رابط کاربری
  • رفع برخی مشکلات

نیازمندی‌ها:

OS X 10.6 به بعد

پردازنده 64 بیت


اسکرین شات ها:

ثبت نظر جدید

هنوز نظری برای این نسخه از نرم افزار ثبت نشده است، اولین نفری باشید که نظر ارسال میکند.

استیو جابز (استیون پال جابز)
من همانند خیلی از کارهای موثری که انجام داده ایم به موارد بسیاری که انجام نداده ایم افتخار می کنم. ابداع کردن شامل گفتن نه به هزاران مسئله ی گوناگون است.
SPACE^