سایت دانلود بازی و نرم افزار مک

دانلود نرم افزار Moneydance

نسخه : 2019.3
0 از 0 نظر

Moneydance یک برنامه مدیریت مالی شخصی با مشخصات کامل است که شامل امکاناتی از قبیل بانکداری آنلاین، پرداخت قبض آنلاین، مدیریت سرمایه گذاری، ردیابی بودجه، معاملات برنامه ریزی شده، چاپ چک، نمودارهای دقیق، گزارشها و موارد دیگر می‌باشد. رابط کاربری آسان Moneydance آن را از دیگر نرم افزارهای مالی جدا می‌کند.

امکانات
بانکداری آنلاین - Moneydance می‌تواند بطور خودکار معاملات را بارگیری و از طریق صدها موسسه مالی بصورت آنلاین ارسال کند. Moneydance می‌آموزد که چگونه به صورت خودکار دسته بندی و تمیز کردن معاملات بارگیری شده را طبقه بندی کند.
نمودار کاری حساب - از ابزار نمودار سازی برای تهیه گزارش‌های بصری از درآمد و هزینه‌های خود استفاده کنید. نوع نمودار، محدوده تاریخ و هر نوع تنظیم خاص را برای نوع گرافیکی که می‌خواهید تنظیم کنید. هنگام حرکت دادن نشانگر ماوس بر روی مناطق مختلف صفحه، اطلاعات بیشتر در مورد داده‌های جمع شده نشان می‌دهد. نمودارها همچنین می‌توانند به فایلهای تصویری تصویر چاپ یا صادر شوند.
یادآوری و معاملات زمان بندی شده - معاملات و یادداشت‌ها را می‌توان به راحتی برنامه ریزی کرد تا هنگام آمدن یا موعد مقرر، به شما یادآوری کند.
ثبت نام حساب - از این برای ورود، ویرایش و حذف معاملات در یک حساب استفاده می‌شود. از لحاظ بصری شبیه به یک دفترچه چک برگه است، به جز محاسبه مانده‌ها و مرتب سازی معاملات همه به صورت خودکار انجام می‌شود. ورود به معاملات با ویژگی تکمیل خودکار گیرنده آسانتر است. این تعداد کلیدهای مورد نیاز برای ورود به بسیاری از معاملات مشابه را کاهش می‌دهد.


لیست تغییرات:

نسخه 2019.3

دراین نسخه لیست تغییرات منتشر نشده است.


نیازمندی‌ها:

OS X 10.11 یا بالاتر

پردازنده 64 بیتی


اسکرین شات ها:

دانلود با لینک مستقیم
حجم: 117.66 مگابایت
ثبت نظر جدید

هنوز نظری برای این نسخه از نرم افزار ثبت نشده است، اولین نفری باشید که نظر ارسال میکند.

استیو جابز (استیون پال جابز)
کیفیت را همواره شاخص بدانید. برخی از مردم به محیطی که در آن تنها بهترین و عالی ترین پذیرفته است تعلق ندارند.
SPACE^