سایت دانلود بازی و نرم افزار مک

دانلود نرم افزار OCRKit Pro

نسخه : 20.1.6
0 از 0 نظر

OCRKit از فناوری OCR برای تشخیص متن در گرافیک استفاده می‌کند، که مخصوصاً برای PDFهایی که از طریق ایمیل دریافت می‌شوند، ایجاد شده توسط DTP، برنامه‌های اداری یا با اسکنر یا دستگاه کپی است. با کشیدن یک سند روی برنامه OCRKit یا نماد بارانداز، متن‌های ساده PDF، RTF، HTML یا Unicode را ایجاد کنید.

موتور OCR
دقت تشخیص متن
توانایی جستجوی محتوای فوری
فشرده سازی PDF
تبدیل سرعت بالا
پایداری عملکرد
موتور OCR زبانهای زیر را تشخیص می‌دهد: بلغاری، کرواسی، چک، دانمارکی، هلندی، انگلیسی، استونیایی، فنلاندی، فرانسوی، آلمانی، مجارستانی، ایتالیایی، لتونی، لیتوانیایی، لهستانی، پرتغالی، رومانیایی، روسی، صربی، اسلوونیایی، اسپانیایی، سوئدی، ترکی، اوکراینی و نروژی.

ویژگی‌های نرم افزار
تشخیص خودکار زبان - شما اغلب خود را در حال تغییر تنظیمات OCR بین اسناد به زبان‌های دیگر می‌دانید؟ OCRKit Pro با انتخاب جدید «خودکار» زبانها همراه است. این شفاف langauge را تشخیص می‌دهد و برای هر صفحه از سند به طور مستقل به الفبای و فرهنگ لغت اختصاصی تغییر می‌کند.
عملکرد چند رشتهای بالاتر - OCRKit Pro بیشترین استفاده از هسته‌های موجود را امروز بهینه می‌کند. اجازه دادن به نسخه حرفه‌ای بایگانی از عملکرد حتی بالاتر در مقایسه با نسخه استاندارد سریع سریع OCRKit.
Imprinter - Imprinter به OCRKit Pro اجازه می‌دهد تا متن را بر روی تصویر صفحه چاپ کند. به عنوان مثال، تاریخ اسکن شده، یا علامت‌های سفید مانند «تأیید شده»، «VOID»، «PRILIMINARY»، «CONFIDENTIAL» یا هر چیز دیگری که ممکن است مورد نیاز شما باشد.


لیست تغییرات:

نسخه 20.1.6:

نخستین پشتیبانی برای macOS 10.15 "Catalina"
رفع عیب ها و بهبود های مختلف


نیازمندی‌ها:

OS X 10.6.6 یا بالاتر

پردازنده 64 بیتی


اسکرین شات ها:

ثبت نظر جدید

هنوز نظری برای این نسخه از نرم افزار ثبت نشده است، اولین نفری باشید که نظر ارسال میکند.

تیم کوک
در ذات اپل این باور وجود دارد که فناوری به تنهایی، کافی نیست،‌ بلکه فناوری در پیوند با هنر آزاد و‌ انسانیت است که ما را به نتیجه‌‌ای می‌رساند که باعث شادی قلب‌هایمان می‌شود
SPACE^