سایت دانلود بازی و نرم افزار مک

دانلود نرم افزار Shredo

نسخه : 1.2.6
0 از 0 نظر

Shredo یک ابزار زیبا و کاربردی برای کوچک کردن فایل است. به طور دائمی پرونده‌ها، پوشه‌ها و محتویات حجم خارجی را خراب می‌کند تا اطلاعات بازیابی را برای هر کسی ایمن و غیرممکن کند. بسته به سطح امنیتی و سرعت پاک کردن داده‌ها، شما 3 روش کوچک کردن را در اختیار دارید:

1 پاس - امنیت خوب و سریعترین پاک کردن داده‌ها را ارائه می‌دهد. این اطلاعات دسترسی به پرونده‌های شما را حذف می‌کند و بایت‌های تصادفی را یک بار روی داده می‌نویسد.

7-پاس - سرعت آهسته‌تر، اما امنیت بهتر از 1 پاس. بر اساس داده‌های 7 بار، بر اساس الگوریتم‌های استاندارد وزارت دفاع آمریکا (DoD) 5220-20 M می‌نویسد.

35 پاس - کمترین سرعت، اما بهترین امنیت را ارائه می‌دهد. اطلاعات دسترسی به پرونده را پاک کرده و بر اساس روش گوتمن برای حذف، 35 بار داده را می‌نویسد.


لیست تغییرات:

برخی بهینه سازی‌های کاتالینا
توجه: ویژگی Trash Empty Trash اکنون شما را مجبور می‌کند مجوز دسترسی کامل به دیسک را در MacOS Catalina فعال کنید. به محض اینکه روی آن دکمه کلیک کنید، Shredo به شما می‌گوید چه کاری انجام دهید.


نیازمندی‌ها:

OS X 10.10 به بعد 

پردازنده 64 بیت


اسکرین شات ها:

ثبت نظر جدید

هنوز نظری برای این نسخه از نرم افزار ثبت نشده است، اولین نفری باشید که نظر ارسال میکند.

استیو جابز (استیون پال جابز)
زمان شما محدود است، آن را با زندگی کردن به روش دیگران هدر ندهید. در دام تعصب نیفتید که معمولا حاصل زندگی کردن بر اساس تفکر دیگران است. اجازه ندهید سروصدای افکار و اعتقادات دیگران ندای درون شما را خاموش کند. و مهم از همه، جرئت این را داشته باشید که به دنبال قلب و ادارکتان بروید. این ها یک جورهایی می دانند که چه چیزی می خواهید بشوید.
SPACE^